Bladvrij de Herfst In: Maak Kennis Met REMARC en Cramer!

De herfst is in volle gang en dat betekent dat de bladeren weer volop van de bomen vallen. Terwijl je geniet van de prachtige herfstkleuren, kan het een flinke uitdaging zijn om je tuin bladvrij te houden. Gelukkig biedt Lozeman een oplossing met de krachtige REMARC bladzuigers en de efficiënte Cramer bladblazers. Met deze machines maak je het opruimen van bladeren eenvoudig en snel, zodat je meer tijd hebt om van het seizoen te genieten.


Waarom kiezen voor REMARC en Cramer?

Bij het kiezen van een bladblazer of bladzuiger is het belangrijk om te kiezen voor kwaliteit en betrouwbaarheid. REMARC en Cramer zijn twee merken die zich hierin onderscheiden.

De REMARC bladzuigers zijn ontworpen voor zware toepassingen en bieden krachtige zuigkracht. Hier zijn enkele modellen die we aanbieden:

  • REMARC LS3500: Duwmodel met een krachtige motor en een opvangzak van 240 liter.
  • REMARC LS4000 VLG: Universele bladzuiger voor bevestiging aan pick-ups of aanhangwagens.
  • REMARC LS5000: Efficiënte bladzuiger met automatische uitschakeling bij het legen van het reservoir.
  • REMARC LSXP 5.0: Voorzien van een geluidsreducerende, verbe slijtplaat en hoge zuigkracht.
  • REMARC LSXP 5.0G: Versie met verbeterde functionaliteiten en prestaties.
  • REMARC LSXP 5.0H: Speciaal ontworpen voor krachtiger bladzuigen.
  • REMARC LS EPS: Voor het veilig verwijderen van nesten van eikenprocessierupsen.

Aan de andere kant zijn de Cramer bladblazers perfect voor gebruikers die wendbaarheid en gebruiksgemak willen. Deze elektrische bladblazers zijn stil, emissievrij en ideaal voor het wegblazen van bladeren op moeilijk bereikbare plekken. We hebben de volgende modellen beschikbaar:

Cramer bladblazer 48V: Geschikt voor lichtere toepassingen en ideaal voor huishoudelijk gebruik.

Cramer bladblazer 82V:

  • Luchtsnelheid 62 m/s: Handgedragen bladblazer met een brushless motor, vergelijkbaar met een 30 cc benzinemotor.
  • Luchtsnelheid 65 m/s: Handgedragen model, ook met brushless motor.
  • Luchtsnelheid 82 m/s: Krachtiger model met een vergelijkbare werking als een 25 cc benzinemotor.

Daarnaast hebben we nog voor de grotere tuinmachines en tractoren aanbouwwerktuigen met bladblazers en zuigers. Neem contact op voor meer informatie hierover!

Herfstacties

Nu de herfst in volle gang is, hebben we bij Lozeman speciale herfstacties op de REMARC bladzuigers en Cramer bladblazers. Dit is de perfecte gelegenheid om te investeren in hoogwaardige machines die het opruimen van bladeren een stuk eenvoudiger maken.

Mis deze kans niet!

Maak je tuin klaar voor de winter en profiteer van onze scherpe prijzen! Geniet van een bladvrije omgeving en de schoonheid van het najaar met de kracht en efficiëntie van REMARC en Cramer.

T

o

p

Lozeman Elst

0481 371423

Lozeman Lottum

077 4632341

Lozeman Smilde

0592 430041

Lozeman Elst

info@lozeman.nl

Lozeman Lottum

lottum@lozeman.nl

Lozeman Smilde

smilde@lozeman.nl

65 jaar kennis
& ervaring
Deskundig advies
voor tuin, park en bos
Service &
onderhoud
Onderdelen
op voorraad